O nas

logo

 

HURTOWNIA KOSMETYCZNA PANI KUPI

Pani Kupi to hurtownia kosmetyczna z Wrocławia. Działamy online poprzez sklep, oraz mobilnie docierając bezpośrednio do klienta. Naszymi głównymi klientami są Salony Kosmetyczne. Zapewniamy, że jeśli Jesteś Kobietą ceniącą wysoką jakość i szukasz czegoś co Cię wyróżni znajdziesz to u Pani Kupi.

Oferta sklepu jest szeroka i cały czas regularnie się powiększa. Nie znajdziecie jednak mimo Naszych chęci wszystkiego z dziedziny kosmetyki. Firma nie jest nastawiona by mieć wszystko to, co mogą i mają inne drogerie kosmetyczne. Mówiąc wprost : Nie będzie Mydła i Powidła!

Polityka firmy jest taka, aby wzajemnie się szanować a z pewnością każdy będzie usatysfakcjonowany. Dbamy o klientów słuchając ich potrzeb, doradzając im. Zawsze chętnie zostaniemy na kawę z ciachem i poplotkujemy, a w sklepie online Pani Kupi damy rabat, pięknie zapakujemy paczkę i szybko zrealizujemy zamówienie!

Współpracujemy z najlepszymi i dla najlepszych! Pani Kupi jest oficjalnym Dystrybutorem Marki Mistero Milano, jednej z kluczowych marek stylizacji paznokci.

Współpracujemy także z Marką Victoria Vynn, czy też z firmą Wonder Lashes - producentem produktów do stylizacji rzęs.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl